Evoplay iepazīstina ar gangsteru iedvesmotu video slotu: Bloody Brilliant

Papildinot savu pieaugošo portfeli, iGame mobilo sakaru operators Evoplay ir izlaidis savu jaunāko nosaukumu Bloody Brilliant. Video slots 50. un 60. gados aizved spēlētājus ēnainā piedzīvojumā cauri Londonas austrumu galam, kad dvīņu brāļi Ronalds “Ronijs” Krejs un Reginalds “Redžijs” Krejs un viņu banda Firma uzcēla noziedzīgu impēriju.

Piecu ruļļu, 3 rindu, 20 izmaksu līniju spēle, kurā spēlētāji tiek atrasti pret galvenajiem spēlētājiem un noziedzniekiem, kuri, kā zināms, bieži apmeklē slepenu krogu, Miesnieka meitu, meklē lielas uzvaras, ietver bonusa funkcijas, papildu griezienu režīmu, un maksimālais laimests € 165,075.

Evoplay

Evoplay jaunā spēle

Spēles informācija:

Zādzības atrašana ir mērķis šajā noziegumu tematiskajā slotā, un, lai to izdarītu, jums jāatrod viltus akmens simbols, kas galvenajā spēlē tiks paslēpts zem jebkura Jewel simbola. Tomēr nenotveramo simbolu var atrast tikai tad, kad ir aktivizēta funkcija Jewels hunt. Tas tiek panākts, nolaižot Jewel simbolu, kur tiek nozagti visi identiskie simboli, kas atrodas uz ruļļiem, un parādās reizinātājs, kas ir vienāds ar nozagto simbolu skaitu. Pēc tam visi spēlētāja laimesti tiek reizināti ar šo skaitli.

Galvenās spēles laikā katrs zagļa vai dārgakmens simbols, kas nonāk Bonusa laukā, izraisa īpašu bonusu. Zagļa simbols aktivizē zelta rāmja funkciju, kas savukārt redz, ka visi atbilstošie simboli saņem zelta rāmjus un ļauj tos aizstāt ar citiem simboliem uzvarošajās kombinācijās.

Spēlētāji, kuriem izdodas izkraut Viltus akmeni, tiek nogādāti uz Extra Spins spēli, kur viņi saņems 10 papildu griezienus. Mērķis šeit ir veikt sarežģītu darbu, kas sastāv no četriem posmiem. Lai gūtu panākumus, spēlētājiem katrā no četriem posmiem būs jāzog Jewel simbols. Ja darbs ir veiksmīgi pabeigts, spēlētājiem tiek piešķirta balva līdz x2201 vērtībā!

Ko viņi saka:

“Sajūsmināts”, lai paziņotu par “gangsteru iedvesmota piedzīvojuma uzsākšanu, kas aicina spēlētājus atklāt Londonas visbēdīgāko dvīņu dzīvi”, nesen paziņojumā presei atzīmēja Evoplay izpilddirektors Ivans Kravčuks …

“Kad mēs turpinām izpētīt jaunas tendences un virzāmies uz to, kādai būtu jābūt spēļu pieredzei, mums nav šaubu, ka Bloody Brilliant spēcīgi rezonēs ar mūsu auditoriju.”

Mūsdienīgs spēļu dzinējs:

Nesen izlaistajai, zemas un augstas svārstības spēlei ir 96,07 procentu RTP, un tajā tiek izmantota Kipras iGaming attīstības studijas Spinential spēļu dzinēja attīstība. Jauninājums nodrošina 10x ātrāku ielādes laiku papildus uzlabotajam lietotāja interfeisam (lietotāja saskarne), automātiskās griešanās funkcijai un spēļu vēstures mobilajai joslai, kas ļauj spēlētājiem apskatīt savus laimētos griezienus.

Bloody Brilliant seko ārkārtīgi populāru spēļu izlaišanas sērijai, piemēram, Epic Legends, kas tika izlaista aprīlī, un redz, ka Evolplay godalgoto spēļu portfelis turpina pieaugt.