Romantiskais piedāvājums no Betsafe

Vai romantika un Valentīndiena ir viens un tas pats? Vai visi, kas ir iemīlējušies, atzīmē Valentīndienu? Mēs domājam, ka nē. Daudzi pat smejas par šo dienu, jo tā ir ieviesta no Amerikas un pārvērtusies par kārtīgu tēriņu dienu. Bet tajā pašā laikā daudzi cer, ka otrs tomēr būs sagatavojis pārsteigumu. Un aizvedīs uz restorānu vai kaut kā savādāk iepriecinās. Iespējams, ka tieši tāpēc Betsafe piedāvājumā romantiskais piedāvājums. Viņi piedāvā tikt pie ceļojuma uz Venēciju. Noteikti daudzas meitenes sapņo tur nokļūt, tāpēc tagad ir īstā iespēja. Plašāk par piedāvājumu turpinājumā.

Romantiskais piedāvājums no Betsafe

Tieši tu vari pārsteigt savu otro pusīti ar tekstu – mēs dodamies uz Venēciju. Jā, skan fantastiski. Protams, kaut kas ir jādara lietas labā, lai pie ceļojuma tiktu. Varēsiet baudīt pasaules romantiskās pilsētas burvību un jau sajust pavasara elpu. Tas būs pilnībā apmaksāts ceļojums. Nevajadzēs ne par ko satraukties. Tāpa’t tu vari saņemt papildus bezriska griezienus.

Akcijas noteikumi

Ja tu vēlies tikt pie lielā balvas ceļojuma, tad tev ir jāreģistrējas piedāvājumam Betsafe mājas lapā. Lai palielinātu izredzes, tev ir jāreģistrējas katru dienu. Papildus iespējai saņemt ceļojumu, tu vari tikt pie 25 griezieniem bez riska aizraujošajā spēlē Bollywood Story. Tev ir vienkārši jāiemaksā kontā 20 eur, lai pie tiem tiktu.

Akcijas finālisti

Betsafe mājas lapā tu vari sekot līdzi akcijas dienas izložu tabulai. Tajā vari redzēt katras dienas uzvarētājus, kas tad piedalīsies izlozē par ceļojumu uz Venēciju. Šobrīd ceļojuma pretendenti ir Natalja S., Kārlis G. un Armands B. Laimīgais uzvarētājs tiks noskaidrots tieši Valentīndienā 14. februārī plkst. 18:00. Izlozē kopumā piedalīsies 8 laimīgie spēlētāji. Visi viņi sacentīsies par iespēju tikt pie ceļojuma, kas vērts 2000 eur. Ir tiešām vērts cīnīties! Akcija spēkā līdz 13. februāra plkst. 23:59. Pārējos akcijas noteikumus sīki un smalki vari izlasīt Betsafe mājas lapā.

Mēs turēsim īkšķus par tevi! Bet nebēdā, ja netiksi pie ceļojuma. Tu tomēr citreiz vari tikt pie liela laimesta, kad varēsi savai otrai pusītei nopirkt jebkādu ceļojumu. Lai izdodas!