Swipe and Roll un citas jaunas spēles Optibet piedāvājumā

Jaunumus gaida visi! Gan bērni, gan pieaugušie, kuri arī bieži vien uzvedas kā mazi bērni. Tam visam ir izskaidrojums. Mēs katrs ik pa laikam vēlamies sevi palutināt un iepriecināt. Šāda lutināšana izdodas Optibet online kazino. Viņi atkal laiduši klajā jaunas spēles. To ienākšana, protams, kā vienmēr tiek svinēta ar īpašiem piedāvājumiem. Tagad pastāstīsim par jauno spēli Swipe and Roll, tāpat ieskatīsimies arī Novomatic jauno spēļu piedāvājumā.

Swipe and Roll jauno spēļu ienākšana

Optibet piedāvājumā ienākusi jauna un interesanta spēle ar nosaukumu Swipe and Roll. Latviski burtiskā tulkojumā tas būtu – šķir un griez. Arī līdz ar šīs spēles ienākšanu Optibet piedāvā iegūt papildus naudu. Kā parasti ir divas iespējas naudas iegūšanai. Varat vienkārši spēlēt jauno spēli un saņemt līdz pat 50 eur papildus. Vai arī izmantojiet bonusa kodus un tieciet pie vēl vairāk naudas. Ir divi bonusa kods. Ar pirmo kodu SWIPE150 veiciet vismaz 20 eur iemaksu. Rezultātā tiksiet pie 2,5 % naudas atmaksas, kas ir 20 reizes pa 7,5 eur. Otrs bonusa kods ir SWIPE450. Ievadot to, jāveic vismaz 50 eur naudas iemaksa. Ja izvēlēsies šo, tad saņemsi 3 % naudas atmaksu – 45 reizes pa 10 eur. Mēs domājam, ka šis ir ļoti labs iemesls, lai svinētu jaunās spēles iznākšanu! Piedāvājums ir spēkā līdz 20. augustam. Tā kā tev vēl ir 3 dienas, lai izmantotu.

Jaunas Novomatic spēles

Arī Novomatic spēļu izstrādātāji neguļ. Viņi mūs iepazīstina ar jaunām spēlēm no viņu lielās spēļu kolekcijas. Jūs sagaida vēl lieliskāki bonusi un arī superīgs dizains. Nosvinot spēļu ienākšanu, saņemsiet 1 % naudas atmaksu līdz 20 eur. Ja gribēsiet saņemt vairāk, tad nāksies izmantot bonusa kodus. Ar bonusa kodiem varēsiet tikt pie 3 % naudas atmaksas, ja izmantosiet kādas jaunās spēles bonusa kodu. Svarīgs punkts noteikumos paredz, ka dienā jāapgroza 100 eur, lai tiktu pie naudas atmaksas. Tā kā sākumā parēķini, vai vispār esi gatavs ieguldīties tik daudz konkrētajā dienā. Akcija spēkā līdz 18. augusta pusnaktij. Jaunās spēles ir sekojošas: Hardwell, Book of Ra Magic, Devils, Asian Diamonds, Valkyries of Odin un Extreme.

Paldies par uzmanību un tiekamies nākamnedēļ!