Trīspadsmit laimīgais un Betsafe dzimšanas diena

Sveiciens šajā ziemīgi sniegotajā nedēļā! Esam saņēmuši skaistu un karstu vasaru un arī burvīgu ziemu! Lai ziemas garos vakarus padarītu krāsainākus, mēs pastāstīsim par divām jaunām akcijām no Betsafe online kazino. Pirmā būs par trīspadsmit griezieniem bez riska, kas ir par godu Betsafe 13. dzimšanas dienai. Otra  – papildus nauda 5 eur katru nedēļu. Lai patīkama lasīšana un arī spēlēšana!

Trīspadsmit laimīgais un Betsafe dzimšanas diena

Trīspadsmit ne visiem šķiet laimīgs skaitlis. Ļoti liela cilvēku daļa uzskata, kas tas nes neveiksmi. Viņi izvairās no šī skaitļa. Ir pasaulē ļoti daudzas ēkas, kurās neeksistē 13. stāvs. Ir 12. stāvs un tad nākamais ir 14. stāvs. Bet tiešām nav jābaidās no šī skaitļa, ja ir runa par 13. dzimšanas dienu. Un tieši Betsafe šogad svin savu 13. dzimšanas dienu. Tāpēc akcijā piedāvā 13 griezienus bez riska. Otra akcija savukārt piedāvā īstu naudu – 5 eur papildus katru nedēļu.

Trīspadsmit bezriska griezieni no Betsafe

Akcijas ietvaros vari iegūt veselus 13 griezienu bez riska. Tos vari iegūt spēlē Divine Fortune apgrozot vismaz 13 eur. Vienīgais jāatceras, ka tas jādara no datora. Mobilajās ierīcēs akcija nedarbosies. Sākumā jāreģistrējas piedāvājumam Betsafe mājas lapā un tad aiziet! Piedāvājums spēkā katru janvāra piektdienu. Tas nozīmē, ka tev spēlēšanai ir palikusi tikai viena piektdiena – 25. janvāris.

Akcija tikai pašiem drosmīgākajiem

Bet pašiem drosmīgākajiem Betsafe piedāvā akciju ar iespēju saņemt 5 eur papildus naudu katru nedēļu. Tas par godu jaunajām spēlēm no Yggdrasil. Viņi piedāvā jaunās spēles, dažas no tām – Cazino Zepplin, Vikings go to Hell un Chibeasties. Lai atzīmētu šo spēļu iznākšanu, Betsafe piedāvā nopelnīt papildus naudu – 5 eur katru nedēļu. Ceram, ka esi pietiekami drosmīgs, lai to darītu, jo būs jāpilda uzdevumi. Sākumā jāveic vismaz 0,20 eur likme un jāpilda nedēļas uzdevumi. Pirmais uzdevums ir spēlē Nirvana vinnēr četrus griezienus pēc kārtas. Otrs uzdevums ir spēlē Valley of the Gods. Tajā jāsakrāj 200 skarabeji. Kad uzdevumi izpildīti, tad nākamajā pirmdienā saņemsi 5 eur papildus naudu. Šī akcija spēkā ilgāk kā iepriekšējā – līdz 31. martam.

Ceram, ka tev veiksies un izdosies šajā ziemā sevi iepriecināt!