Wazdan – jaunais spēļu piegādātājs un bonuss no Optibet

Wazdan ienākšana Latvijā

Nu jāsaka, ka kādu laiku neesam tikušies. Bet ceram, ka jūs nebēdājāt, jo vasara mums dota tiešām skaista un arī augusta beigas ir īsta dieva dāvana. Piekritīsiet taču. Jā, diemžēl vasara vienmēr beidzas ātri un nu jau durvju priekšā stājies septembris. Cerams, ka tas būs saulains un skaistiem brīžiem pilns. Jāsaka, ka septembris parasti nāk ne tikai ar skolas atsākšanos, bet arī labiem piedāvājumiem no uzņēmumiem. Arī uzņēmumi rudens periodā sasparojas, jo vasara ir atvaļinājumu laiks. Tad nu tagad stāstīsim par vienu izcilu labu ziņu no Optibet. Viņi paziņojuši par jauna spēļu piegādātāja Wazdan ienākšanu tirgū.

Wazdan spēļu piegādātājs

Mēs priecājamies katru reizi, kad tirgū ienāk kāds jauns spēļu piegādātājs vai jaunas online kazino spēles. Arī šajā reizē prieks ir neviltots. Par godu šim jaunajam spēļu piegādātājam Optibet ir atgriezuši spēlētāju iecienīto VIP punktu spēli un sacensību. Tev ir iespēja saņemt dubultos VIP punktus. Tādā veidā spēlējot jaunās spēles, tu varēsi saņemt dubultos VIP punktus un tādā veidā ātrāk sasniegt bonusa līmeņus.

Kā populārākās spēles varam minēt Magic Stars, Larry the Leprechaun, Space Spins un citas. Pārējās spēles jūs varat droši aplūkot Optibet mājas lapā un droši mesties iekšā izmēģināt tās spēlēt.

Akcijas noteikumi

Akcijas noteikumos nav nekā sarežģīta. Tev vienkārši ir jāspēlē jaunās Wazdan spēles un jākrāj VIP punkti. Jācenšās sasniegt pēc iespējas ātrāk VIP punktu līmeņi un jāsaņem atlīdzība par katru līmeni. Pats iespaidīgākais, ka tu vari saņemt līdz pat 3000 eur bonusa naudas. Skan labi, vai ne?

Optibet mājas lapā tu vari aplūkot līderu tabulu un saprast, cik eur spēlētāji jau ir saņēmuši. Pie lielākajiem laimestiem šobrīd neviens nav ticis. Šobrīd pie augstākā naudas balvas ir tikusi Oksana un jau saņēmusi 400 eur. Tad seko trīs spēlētāji ar 150 eur naudas balvu. It kā nav daudz, bet labāk, kā nekas. Vai ne? Tad seko pārējās naudas balvas ar ļoti lielu ieguvēju skaitu. Noteikti ielūkojies Optibet līderu tabulā un sapratīsi, par ko mēs runājam. Ieskaties!