Latvijas spēlētājs saņem vēsturisku lielu laimestu

Ir teiciens, ka nevinnē tas, kas neriskē. Tas, mūsuprāt, lieliski attiecas gan uz online kazino, gan sporta likmēm. Īpaši, ja runājam par to, cik lielas likmes izvēlamies veikt. No vienas puses labāk veikt mazākas likmes, lai zaudējuma gadījumā nebūtu sāpīgi. Bet no otras puses, veicot mazas likmes, pie lieliem laimestiem grūti tikt. Tāpēc iesakām kādreiz arī riskēt. Īpaši reizēs, kad ir sajūta, ka varētu būt liels laimests. Laba sajūta pirms likmes veikšanas, noteikti bijusi 11.lv klientam. Viņš Otrajos Ziemassvētkos laimējis Latvijas vēsturē lielāko sporta likmju laimestu. Tas bijis teju 100 tūkstoši eiro. Fantastiski! Turpinājumā pastāstīsim vairāk.

Latvijas spēlētājs saņem vēsturiski lielu laimestu

26. decembrī, Otrajos Ziemassvētkos, 11.lv spēlētājs ticis pie gandrīz 100 tūkstoši eiro liela laimesta. Tikpat interesanti, kā saņemtais laimests, ir arī veiktā likme. Viņš likmi veicis 2500 eur vērtībā. Izvēlējās likt likmi uz pārliecinošām zaudētājkomandām. Uzlika likmi uz Losandžolosas Lakers spēli pret Goldensteitas Warriors. Un likme veikta arī par Lesteras City uzvaru pret Mančesteras City. Jāsaka, ka abas komandas tur čempionu godu. Līdz ar to bija jāsakrīt tiešām lielai veiksmei, lai līderi neuzvarētu. Kopējais koeficients bija 37 825. Precīzs laimests 94 652,50 eur. Jāsaka gan, ka daļai laimesta aizies nodokļos valstij. Gada sākumā jau ziņojām, ka stājās spēkā likums par nodokļu piemērošanu lielajiem laimestiem.

Komentāri

11.lv vēsta, ka klients bijis ļoti pārsteigts atverot savu spēlētāja kontu 27. decembrī un redzot, kāds ir atlikums. Viņš stāsta, ka par laimēto naudu pabeigs mājas būvniecību un uzcels pirti. Vēlam viņam izdošanos! Tā teikt, lieliska dāvana sev šajos Ziemassvētkos.

Stāsta 11.lv sporta totalizatora vadītājs Toms Piliksers: “Šī ir reizinājuma likme, kur jāpiepildās abiem iznākumiem. Ja tas notiek, tad abu spēļu likmju koeficienti tiek reizināti savā starpā, tādējādi nodrošinot iespaidīgu laimestu.”

Mēs ceram, ka arī Tev kādreiz veiksies! Protams, šādi laimesti notiek reti. Bet nekas nav neiespējams. Sporta likmes ir tās, kurās var paļauties uz daudz ko. Ne tikai veiksmi, bet arī uz savām sporta zināšanām, pieredzi un spēlētājiem, kas iziet laukumā.

Īsumā tas viss! Vēlam laimīgu jauno gadu un tiekamies jau 2019. gadā!